Platba za zboží

1, Bankovním převodem

Při volbě platby bankovním převodem převedete uvedenou částku za zboží na náš účet (vedený u Fio banky). Veškeré údaje potřebné k provedení platby převodem (výše částky, číslo účtu, variabilní symbol) Vám budou zaslány v potvrzení o přijetí objednávky, které obdržíte na kontaktní e-mail po odeslání objednávky. Po připsání částky na náš účet se objednávka stává zaplacenou a začíná se realizovat její zpracování. Doba připsání částky na náš účet je závislá na druhu banky odesílatele (obvykle trvá 1-2 dny).
  • Poštovné při platbě bankovním převodem činí......................................................... 99,- Kč  (Česká pošta - balík do ruky)
  • Poštovné při platbě bankovním převodem a nákupu nad 1500,- Kč..............................0,- Kč

2, Dobírkou

Při platbě tímto způsobem zaplatíte zboží přepravci v hotovosti při předání zásilky.
  • Poštovné při platbě dobírkou činí............................................................................. 129,- Kč  (Česká pošta - balík do ruky)
  • Poštovné při platbě dobírkou a nákupu nad 1500,- Kč....................................................0,- Kč

Doprava zboží

1, Balík do ruky - zboží zasíláme doporučeným balíkem prostřednictvím České pošty. Jednoduše zadejte doručovací adresu k Vám domů nebo do zaměstnání. Garantovaná doba doručení je následující pracovní den při podání zásilky do rozhodné doby pobočky. Maximální doba pro doručení je 48 hodin. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, balík uloží na spádové poště, kde si ho můžete vyzvednout během následujících sedmi dní. O podání zásilky a jejím pohybu budete informováni prostřednictvím SMS. Platbu při tomto způsobu doručení můžete provést dobírkou nebo převodem.
2, Balík na poštu - zboží zasíláme doporučeným balíkem prostřednictvím České pošty. Jednoduše si zvolíte pobočku pošty, kam má být balík doručen. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Garantovaná doba doručení je následující pracovní den. O podání zásilky, jejím pohybu a možnostech vyzvednutí budete informováni prostřednictvím SMS. Zároveň můžete balík sledovat prostřednictvím  (Track & Trace). Platbu při tomto způsobu doručení můžete provést dobírkou nebo převodem.


Nebyla nalezena šablona pro modul posrotatorimg
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím